Të nderuar nxënës, kolegë, të interesuar,

ju informojmë se që tani e tutje shkolla jonë do të ketë për faqe zyrtare domainin e ri englishforlife.edu.mk - faqje kjo ku do të mund të gjeni të gjitha të rejat tona si dhe risitë për ndodhitë më të fundit.

Çfarë konkretisht ofron kjo faqe?!

- Mundësi për të parë në detaje profilin e çdo kursi, metoda, kohëgjatjen, cili profesor/eshë e ligjëron po atë kurs etj.

- Mundësi tjetër për të parë në detaje profilin e profesorit apo profesoreshës që ligjëron si dhe mbi përvojat e tyre.

- Mundësi për të caktuar takim (me numër të limituar të nxënësve).

- Mundësi aplikimi online, drejtëpërsëdrejti pa ndonjë mund - dhe pastaj prisni telefonatën nga ana e qendrës tonë.

- Blogje për të lexuar kuriozitete, gjëra dhe materiale gjuhësore që ndoshta edhe nuk i keni ditur më herët.

Event Venue

0038971989903
  • Website

Cakto nivelin tënd!

Qendra jonë ofron test falas për përcaktimin e nivelit të gjuhës angleze dhe të gjuhës gjermane.